O nas

Kindle, Kawa, Nowe Czytanie

NoweCzytanie.pl to magazyn, to blog, to wreszcie miejsce wymiany opinii, miejsce gdzie spotyka się pasja czytania z technologią. To przestrzeń dla ludzi, którzy czytają inaczej niż czytali ich dziadkowie, rodzice, czy nawet oni sami przed kilkoma laty. Miejsce ludzi, którzy odkrywają czytanie na nowo!

Masz Kindle, eClicto, Onyx’a lub inny e-reader? Czytasz na ekranie monitora, tablecie, smartfonie, słuchasz audiobooków? To bez znaczenia. Istotny jest fakt, że bierzesz udział w swego rodzaju rewolucji, czy — jak kto woli — ewolucji czytania. Możemy z rozrzewnieniem mówić o zapachu papieru, szeleście kartek, widoku książek na półkach naszych domowych bibliotek. W tym samym czasie jednak zdajemy sobie sprawę, że sposób w jaki czytamy zmienia się i będzie się nadal zmieniał. To proces, który trwa od dawna i nie da się go już zatrzymać; czy to się nam podoba, czy nie.

O mnie

Mateusz Styś

Od dłuższego czasu książki papierowe kupuję głównie w prezencie, choć nadal od czasu do czasu z przyjemnością je czytuje. Czytam przede wszystkim na Kindle Paperwhite oraz sporadycznie na iPhonie i iPadzie. Znajdziesz mnie także między innymi na eksiazki.az.pl i 10sciezek.pl.

Zobacz moje wpisy

Linki partnerskie

Większość odnośników do e-księgarni na tym blogu to linki partnerskie. Oznacza to tylko tyle, że za każde zakupy zrobione przez Was, w którejś z tych e-księgarni (po przejściu z odnośnika na tym blogu) otrzymuję niewielką prowizję. Pozwala ona na utrzymanie i rozwój bloga. Czasem nawet zostaje na jakiegoś e-booka, czy dobrą kawę, więc dzięki serdeczne :)

Jak działają takie odnośniki? Gdy czytelnik bloga klika w link, wysyła jednocześnie sygnał do e-księgarni, że w wypadku dokonania przez niego zakupów, właścicielowi takiego bloga/strony/portalu należy się prowizja. Nie zmienia to zatem nic z perspektywy kupującego. Mechanizm ten polega na umieszczeniu małych plików tzw. „ciasteczek”, które, w zależności od programu, przechowywane są na komputerze klikającego przez jakiś czas (zazwyczaj 30 dni). To właśnie w tym czasie za każde zakupy osoby, która kliknęła w link, polecający otrzymuje prowizję.

Korzystając z tej strony zgadzasz się jednocześnie na wykorzystywanie przez nas wspomnianych plików cookies. Możesz je także wyłączyć w swojej przeglądarce. Więcej o „ciasteczkach”.